Special ProgrammingFb Pixel koduApi entegreSpecial Api ve Reseller
İletişim : info@ahmetekiz.com

Kurumsallık Analizi

Kurumsallık analizi sistemlerin yeterliliklerini, güçlü ve sınırlı yanlarını tespit etme sürecidir. Hedeflerin gerçekçiliğinin, bütçelerin etkili yönetilebilmeleri için, büyüme ve küçülme vb. birçok stratejilerinde başarılı olabilmek adına firmaların kurumsal yeteneklerini incelemeye alıyoruz.

Kurumsallık Analizinde 3 temelde hareket etmekteyiz:

  • 1. Mevcut Durum Analizi
    Genel Yönetim / Satın Alım Yönetimi / Müşteri İlişkileri Yönetimi / Üretim – Hizmet Uygulamaları / Altyapı ve Sistem Yeterlilikleri / İnsan Kaynakları / Muhasebe – Finans / İç-Dış Müşteri Memnuniyeti vb alanlar incelenir.
  • 2. Sonuç Değerlendirme
    Çıkan göstergeler yönetime raporlanır. İdeal ile olan karşılaştırma çalışmaları detaylıca skorlandırılır. Öneriler liste halinde öncelik planlamaları yapılmış olarak sunulur.
  • 3. Projelendirme
    Kurum ideallerine göre yapılacak çalışmalar bifiil projelendirilir ve uygulamaya geçirilecek hale getirilir.

Memnuniyet Analizi

Kurumların operasyonlarının farklı kurum/kurumlar tarafından kopyalanabildiği günümüzde, rekabetle başa çıkabilmek için yetkin ve mutlu çalışanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sebeple bireylerin kurum içi performanslarını olumlu veya olumsuz etkileyen noktaları analiz edebilmek yönetimler açısında hayatidir. Başarısı kanıtlanmış yapay zeka destekli memnuniyet araştırmalarımızın, kurumlara çalışanlarda memnuniyetsizlik yaratan konularda nereden başlamalı? Önceliğimiz ne olmalı? vb birçok soruda yol haritası sunmaktadır.

Eğitimlerimiz

Bülten Aboneliği

Ne zaman güncellensin?

E-Mail adresinizi girerek bültenimize abone olduğunuz taktirde, seçtiğiniz güncellemeler hakkında yeni ve önemli birşey olduğunda tarafınıza mail gönderilecektir.